Hallinto ja talous

Metsämiehenkatu 2 H, 28500 PORI

Heikki Arikka, toimitusjohtaja
044 705 2241
heikki.arikka@diakon.fi

Marketta Heinikangas, talousjohtaja
044 705 2249
marketta.heinikangas@diakon.fi

Tarja Pääkkönen, henkilöstöjohtaja
044 705 2242
tarja.paakkonen@diakon.fi

Jonna Fröberg, taloussuunnittelija
044 705 2247
jonna.froberg@diakon.fi

Tiina Hyvänen, markkinointikoordinaattori
044 705 2243
tiina.hyvanen@diakon.fi

Kati Jantunen, palkkasihteeri
044 705 2244
kati.jantunen@diakon.fi

Kirsi Marjamäki, taloussihteeri
044 705 2248
kirsi.marjamaki@diakon.fi

Ritva Lunnevuori, toimistosihteeri
044 705 2246
ritva.lunnevuori@diakon.fi

Irma Siirtonen, toimistosihteeri
044 705 2245
irma.siirtonen@diakon.fi

Matti Sovala, atk-tuki
044 705 2250
matti.sovala@diakon.fi